Kategoria: Aktualności

PATRONAT MEDIALNY portalu branży metalowej www.metale.org portalu branży narzędziowej www.narzedziownia.org

Z przyjemnością informujemy, że Branżowe Targi Pracy ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem organizowane w BCU w Łukowie ( https://bcu.lukow.pl/branzowe-targi-pracy-slusarstwo-mechanika-obrobka-skrawaniem-pazdziernik-2024/ ) zostały objęte patronatem medialnym przez portal branży metalowej www.metale.org oraz portal branży narzędziowej www.narzedziownia.org Metale.org to kompleksowy portal poświęcony metalom i… Czytaj dalej »

PATRONAT MEDIALNY portalu naukowo-technicznego „Obróbka Metalu”

Z przyjemnością informujemy, że Branżowe Targi Pracy ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem organizowane w BCU w Łukowie zostały objęte patronatem medialnym przez portal naukowo – techniczny „Obróbka Metalu” https://obrobkametalu.tech/5229-2/ Portal i Kwartalnik Techniczny „Obróbka Metalu” to ogólnopolskie czasopismo branżowe poruszające zagadnienia… Czytaj dalej »

ZAPISY NA NOWE KURSY W BCU W ŁUKOWIE

Z przyjemnością informujemy, że w naszym Branżowym Centrum Umiejętności w Łukowie ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem przeszkoliliśmy już bezpłatnie 100 osób. Podajemy terminy kolejnych kursów: kurs dla młodzieży: 27 – 29 września 2024 – Podstawy diagnostyki technicznej dwumodułowy kurs dla nauczycieli:… Czytaj dalej »

Branżowe Targi Pracy ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem Październik 2024

Branżowe Targi Pracy ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem Październik 2024   Realizowane w ramach przedsięwzięcia utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w Łukowie w dziedzinie  ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem, dofinansowywanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy, w ramach ogłoszonego przez Fundację… Czytaj dalej »

Rozstrzygnięcie konkursu „Kręci mnie ten zawód”

„KRĘCI MNIE TEN ZAWÓD” ogólnopolski konkurs branżowy dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych ROZSTRZYGNIĘTY   Organizatorem konkursu „KRĘCI MNIE TEN ZAWÓD” było Branżowe Centrum Umiejętności w Łukowie ślusarstwo, mechanika, obróbka skrawaniem. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Łukowski Dariusz Szustek oraz… Czytaj dalej »

„Obsługa i eksploatacja maszyn i urządzeń” 16-16.06.2024

Z przyjemnością informujemy, że 14 czerwca rozpoczynamy kolejny, czwarty już kurs: Obsługa i eksploatacja maszyn i urządzeń. Kurs skierowany jest do młodzieży w wieku 14-24 lata.   Wszystkie kursy w Branżowym Centrum Umiejętności są bezpłatne. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, zwrot… Czytaj dalej »

Laboratorium majsterkowicza

Zaproszenie do udziału w warsztatach branżowych dla uczniów szkół podstawowych „LABORATORIUM MAJSTERKOWICZA” Branżowe Centrum Umiejętności przy Zespole Szkół nr 1 im. H. Sienkiewicza w Łukowie zaprasza uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8) do udziału w warsztatach branżowych – ślusarstwo, mechanika, obróbka… Czytaj dalej »

Kurs „Eksploatacja obrabiarek skrawających”

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy kolejny kurs „Eksploatacja obrabiarek skrawających” Jest to 24 godzinny kurs skierowany do młodzieży. Zapraszamy do rekrutacji w kolejnych terminach poprzez zakładkę „Rekrutacja”

Facebook
YouTube
Skip to content